Oferta

Oferta

Oferta

Nasza firma gwarantuje najwyższej jakości usługę zachowując najbardziej konkurencyjne ceny na rynku. Sprostaliśmy oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, a dla tych, którzy zostaną z nami na dłużej przewidujemy dodatkowe promocje. Sprawdź naszą ofertę!

Międzynarodowy Przewóz Osób

Przewóz osób

Realizujemy przewozy busem do Niemiec, Holandii, Belgii i Polski. Działamy w systemie przewozu „door to door” a konkretnie (z adresu – pod adres). To znaczy, że nasz kierowca podjedzie po klienta pod sam dom, a następnie odwiezie go pod wskazany adres. Dzięki temu nie ma konieczności przenoszenia ciężkich walizek na duże odległości lub problemu z dostaniem się do miejsca przeznaczenia.

Przewóz paczek

W działalności naszej firmy skupieni jesteśmy na stałym podnoszeniu standardów szybkiego i bezpiecznego przewozu osób. Jednocześnie jednak stale rozszerzamy naszą ofertę o m.in.:
– przewóz paczek i przesyłek na naszych trasach
Przy czym przekazanie przesyłki lub paczki może nastąpić zarówno w miejscach wyznaczonych na trasach lub stałych przystankach, jak również, na życzenie klientów, mogą być one dowożone pod wskazany adres.

Międzynarodowy Przewóz Osób

Pomoc drogowa

Oferujemy przede wszystkim całodobowy transport samochodów w kraju jak i za granicą. Co ważniejsze istnieje możliwość transportu 4,5 samochodów osobowych jednocześnie.

Szybki czas realizacji, przyzwoite stawki cenowe, w szczególności możliwość stałej współpracy.

Zorganizujemy dla Ciebie transport!

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

wyjazdy za granicę: wtorek, środa, sobota
powroty do kraju: czwartek, piątek, niedziela

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 886 684 985

Komunikator społecznościowy