Polska – Holandia – Polska

Przewozy z Polski do Holandii i z Holandii do Polski 

Bus Polska Holandia

to jedna z naszych propozycji, jaką kierujemy do wszystkich ceniących sobie bezpieczne, komfortowe podróżowanie w zdecydowanie dobrej cenie.

Przejazdy rozpoczynamy od województwa warmińsko-mazurskiego. Obsługujemy całą Warmię i Mazury. Nieważne czy mieszkasz w dużym mieście, czy mniejszej miejscowości. Odbieramy klientów z Bartoszyc, Reszla, Kętrzyna, Ełku, Olecka, Giżycka, Pisza, Mrągowa, Barczewa, Olsztyna, Ostródy, Iławy oraz Elbląga. Oczywiście obsługujemy także mniejsze miasta oraz miejscowości.

Bilety na busy z Polski do Holandii oraz z Holandii do Polski kupić można kontaktując się z działem sprzedaży:

Zakup biletu jest możliwy 7 dni w tygodniu dzwoniąc pod jeden numerów telefonu: +48 886 684 985

Busy do Holandii – CENA

Nasz cennik jest dostosowany do Twoich możliwości. Jesteśmy zaufanym  przewoźnikiem do Holandii.
Jesteśmy elastyczni i oferujemy wiele rozwiązań i promocji dzięki którym cena przewozu może być niższa. W zależności od terminu, dnia tygodnia przewozu, ilości zarezerwowanych miejsc czy miejsca odbioru – dowozu.

Przewozy do Holandii z adresu na adres

Odbierzemy Cię z dowolnego miejsca w Polsce i zawieziemy do Holandii. Przewóz busami do Holandii odbywa się w systemie “door to door” (z adresu – pod adres) więc zawieziemy Ciebie pod wskazany adres. Nie musisz martwić się o przesiadki i inne środki transportu, ponieważ zawieziemy Cię dokładnie tam gdzie potrzebujesz, na terenie obejmującym niemalże cała Holandię

Komunikator społecznościowy